Najaarsactie 2023 QicsMilestones

Met de drukke periode achter de rug, de valkuilen en verbeterpunten nog vers in het geheugen heb je waarschijnlijk gedacht: dit moet anders.  

Maar we zien bij Qics dat het moment om weer serieuze overwegingen te maken over het starten met automatiseren of wisselen van software vaak pas in oktober of zelfs november op de agenda komt. Met het gevolg dat de implementatie gehaast verloopt en met veel stress gepaard gaat. Je wilt natuurlijk wel op 1 januari live. 

Ons advies is daarom: Gebruik de zomermaanden verstandig. Als je wilt, kun je morgen al beginnen met implementeren.

Je hebt tussen januari 2023 en juni 2023;

  • een demo gehad;
  • een voorstel ontvangen;
  • deze zorgvuldig doorgenomen;
  • aanvullende vragen gesteld;
  • misschien zelfs andere oplossingen overwogen.

Maar de knoop doorhakken lukt niet? We hebben momenteel een leuke actie die wellicht de doorslag kan geven.

Beslis nu, betaal het abonnement pas vanaf januari. 

Hoe werkt het:

  1. Implementatie: We starten na akkoord direct met het inplannen van de implementatie. Ons team consultants, met hun jarenlange ervaring staat klaar om alles zo goed mogelijk in te richten.

  2. Geen abonnementskosten tot januari: Dat betekent dat je de tijd hebt om onze software te ervaren, bedrijfsprocessen te optimaliseren, de efficiëntie verhogen en al tijd besparen, nog voordat je het abonnement moet betalen.

Let op:

  • Deze actie is alleen geldig voor een selectie kantoren, waarbij minimaal een demo is gegeven.
  • Deze actie loopt tot 31-08-2023.
  • Dit betreft de kosten voor het abonnement, niet de kosten voor implementatie.

Wil je gebruik maken van de actie of meer informatie? Vul onderstaand formulier in, dan nemen wij contact met je op!

Als het formulier niet geladen wordt, kunt u door hier te klikken, via e-mail alsnog een aanvraag doen.

Blijf op de hoogte

Volg QicsMilestones

Niet overtuigd of niet het juiste moment? Wij publiceren regelmatig inspirerende blogs over efficiënter plannen, uren registreren en factureren. Laat je e-mailadres achter en je krijgt twee keer per maand een mailtje van ons!

Bezoekers vonden ons via

Branche-keuze

Momenteel ziet u content voor de branche
Accountancy